Poradniki poświęcone zakładom sportowym

Posted on Lut 4, 2017

Poradniki poświęcone zakładom sportowym

Gdy postawisz pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich, szybko możesz się przekonać, że obstawianie rozgrywek sportowych wcale nie jest tak banalnie proste, jak je malują. Nie zaszkodzi wtedy wspomóc się poradami bardziej doświadczonych graczy. W sieci powstało wiele for, blogów i serwisów stricte bukmacherskich z darmowymi poradami, jednak udostępniane w takich miejscach teksty bywają niekiedy mało rzetelne. Na szczęście masz też do dyspozycji książki, w których doświadczeni gracze wymieniają się z czytelnikami swoją wiedzą.

Niedoświadczonym graczom polecamy przede wszystkim „Sports Betting: Profiting from Point Spreads” Daniela Fabrizio & Josepha Huntera, „Weighing The Odds” King Yao oraz „Conquering Risk: Attacking Vegas and Wall Street” Elihu D. Feustela. To biblie bukmacherstwa, w których możesz znaleźć przydatne porady i rzetelne objaśnienia przykładowych meczy, które nauczą cię samodzielnie analizować mecze i podejmować opłacalne decyzje, a z czasem skutecznie inwestować w sportowych zakładach bukmacherskich. Większość z tych publikacji jest dostępna online, chociażby na eBay-u, ponadto parę z nich wydano nie tylko po angielsku, ale też po polsku.

Jeśli przeczytałeś już wspomniane pozycje książkowe, ale wciąż zakłady sportowe są dla ciebie czarną magią, może wolałbyś spróbować szczęścia w grach kasynowych typu bakarat, bingo, ruletka, poker czy automaty one-armed bandit? Zapraszamy, zagraj tutaj. Sprawdź czy szczęście się do ciebie uśmiechnie:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *